IQOS HEETS Edirne

IQOS HEETS Edirne

IQOS ve HEETS sigara tütünleri Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sigara sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının tütünün yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS sigarayı yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz tütünü HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS sigara tütünlerinden yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

Profosyonel cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS sigara tütünleri, normal sigara içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets sigara filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen HEETS tütün çeşitleri; HEETS Amber tütünü, HEETS Ammil Dimension tütünü, HEETS Apricity tütünü, HEETS Bronze tütünü, HEETS Green Zing tütünü, HEETS Noor tütünü, HEETS Purple tütünü, HEETS Sienna tütünü, HEETS Silver tütünü, HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow tütünüdür. Heets sigara filtreleri farklı ülkelerde üretilmektedir. Türkiye’de tercih edilen HEETS tütün çeşitlerinin üretildiği ülkeler; Bulgaristan, Ermenistan, Kazakistan, Rusya, Kıbrıs, Sırbistan, Yunanistan ve Ukrayna’dır. Haer ülkenin aromaları aynı olup tütünleri az farklılıklar göstermektedir. HEETS sigara tütünü karton şeklinde 10’lu olarak satılmaktadır. 1 Paketin içerisinde 20 adet filtre bulunmaktadır. İqos cihazlara filteyi takarken soğuk olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde cihaz içerisindeki ısıtıcı kırılabilir ve yenisi ile degiştirmek gerekebilir. Isıtıcı fazla kirlenmiş olursa filtreyi istediği gibi ısıtamaz ve cihazın filtreyi ısıtması geç olur. Temiz bir ısıtıcı daha iyi bir duman kalitesi vermektedir. iqos holder cihazına tütün filtresini takarken düz şekilde üstten bastırarak yapmanız gerekmektedir. Yan taktığınızda cihazınızın ısıtıcısını kırabilirisiniz.

IQOS cihazları ve HEETS sigara tütünleri – filtreleri orjinal ürünlerini elektroniksigaraistanbul.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS Edirne ‘ye Perpa ‘dan aynı gün kargo ile gönderim yapılmaktadır. Perpa ‘dan Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS Edirne tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir