JUUL Elektronik Sigara Zonguldak

JUUL Elektronik Sigara Zonguldak

Juul 2017 yılında Stanford üniversitesinde tasarım programından mezun olan Lames Monsees ve Adam Bowen tarafından hayata geçirilen Pax Lab daha önce Ploom olarak adlandırılıyordu. JUUL Elektronik Sigara ilk olarak 2015 yılında tanıtıldı. Bu üründe juul ekibi tarafından geliştirilen özel bir tütün yaprağında bulunan nikotin tuzları karışımı kullanıldı. Bowen’e göre JUUL Elektronik Sigaralardan 10 kat daha fazla nikotin içerdiği için diğer elektronik sigaralardan daha fazla öne çıkıyor.

Profosyonel cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. JUUL Elektronik Sigara, normal sigara içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Kullanımı çok kolay olan JUUL ile çekim yaparken her hangi bir tuş olmadığından basmanız gerekmez, normal sigara içimi gibi kolayca ve zahmetsizce kullanabilirsiniz. JUUL da patmala tehlikesi olmayıp sıcaklık sensörleri sayesinde kullanımı çok kolaydır. JUUL Elektronik Sigara nın kendine özgü nikotinin dışında tütün yaprağı içerisinde bulunan nikotin tuzları da kullanıldığından normal sigaradan büyük farkı bulunmaktadır. Bu özellikler sadece JUUL Elektronik Sigaraya özgüdür.

Isıyla yakılmayan tütün ürünleri Elektronik Sigaranın en yenisidir. JUUL elektronik sigaraların ve buharlaştırıcıların aksine nikotin içeren sıvıları kullanmazlar. JUULpods adı verilen tütün yaprağındaki nikotin tuzları kullanılır. JUUL cihazın içinde nikotinin yanma sıcaklığı yaklaşık 570 F (299)C sıcaklığa yükselten ve solunabilen bir aerosol oluşturan dikkatlice kalibre edilmiş bir ısıtma mekanizması bulunmaktadır. JUUL cihazın diğer çekici özelliği ise bazen buharlaştırıcılarda veya elektronik sigara modellerinde bulunmayan sigaralarının fiziksel hissinin bir bölümü olan boğazda oluşan tokluk hissi sunabilmeleridir. Normal sigaradan alınan nikotini bir hayli azaltıyor ve yavaş yavaş olsada kullanan kişinin de istemesi ile sigaranın bırakılmasında yardımcı olmaktadır.

JUUL Elektronik Sigara Setleri ve JUULpods orjinal ürünlerini elektroniksigaraistanbul.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Zonguldak için aynı gün kargo ile teslimat yapılmaktadır. Zonguldak için ve Tüm Türkiye’ye JUUL ve JUULpods ürünleri JUUL Elektronik Sigara Perpa İstanbul tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

https://youtu.be/nd3NLFJmgZY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir